Hakkımızda

hakkimizda.jpg Dirinler Şirketler Grubu

1952 yılından itibaren sanayi ve ticari faaliyetlerini sürdüren bir aile kuruluşudur. Grubun bünyesinde makina ve ürün imalatının yapıldığı dört fabrika ile birlikte bir pazarlama firması, şirketler grubunun ihracat ve ithalat işlerini organize eden bir dış ticaret firması bulunmaktadır. 2010 tarihinde gruba en son katılan firma ise grubun turizm ve liman işletmeciliği firmasıdır.

Dirinler Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1952 yılında İzmir’de kurulmuştur. Şu anda 12.000 metrekaresi kapalı, toplam 24.000 metrekarelik alan üzerinde 60 ton ile 250 ton kapasiteler arasında C tipi Eksantrik Presler, 160 ton ile 2000 ton kapasiteler arasında H tipi Eksantrik, Knuckle Joint, Link Drive, Servo Presler, 60 ton ile 160 ton kapasiteler arasında C tipi Hidrolik Presler, 250 ton ile 2000 ton kapasiteler arasında H tipi Hidrolik Presler üretilmektedir. Ayrıca Türkiye’de bir ilk olan, kemik eklemli form pres üretimi de tesislerimizde gerçekleştirilmektedir. Üretimini yaptığımız presler ile başlıca; dövme, kesme, bükme, yüzeysel ve derin çekme, formlama ve delme vs. işlemleri yapılmaktadır. Tüm ürünlerimiz bir yıl süre ile garanti kapsamımızda olup müşterilerimize uzun süreli servis ve yedek parça garantisi verilmektedir. Aynı zamanda ücretsiz yatırım danışmanlığı hizmeti verilerek müşteri talepleri doğrultusunda özel presler ve özel projeler üretilmektedir. Vizyonumuz sınırsız müşteri memnuniyeti olup, ürünlerimizde “Mamul Mesuliyet Sigortası” bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi için: www.dirinler.com.tr

Dirinler Sanayi Makinaları Endüstri ve Ticaret A.Ş.

Dirinler Makina Sanayii’nin bünyesinde kurulmuştur. Dirinler Sanayi Makinaları, CNC Torna Tezgahı, CNC Dik İşlem Tezgahı, CNC Model İşleme Merkezi, Çift Kolonlu CNC İşleme (Freze) Merkezi üretmektedir. Daha fazla bilgi için www.drinns.com.tr internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ürünlerimiz, öncelikli olarak Avrupa ülkeleri olmak üzere olarak Almanya, Hollanda ve Fransa’dan, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Yeni Zelanda’ya kadar uzanan geniş bir yelpaze içinde yaklaşık 50 ülkeye ihraç edilmektedir

Lupamat Makina Sanayi A.Ş,

1968 yılında hava kompresörü üretmek amacıyla kurulmuştur. Ayrıca kompresörlerin iç pazarda pazarlanması ve satışı amacıyla Kompaş Sanayi ve Ticaret A.Ş adıyla bir firmamız mevcuttur. Toplam 12.000 m2 alanda (6.000 m2’si kapalı) faaliyet gösteren ve “Lupamat” markası adı altında pistonlu/vidalı hava kompresörleri üreten fabrikamız başta Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır. Daha fazla ilgi için www.lupamat.com internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dirinler Döküm Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1974 yılında dökme demir parçalar üretmek amacıyla kurulmuştur. 20.000 metrekaresi kapalı 40.000 metrekarelik alanda yıllık 20.000 ton kapasite ile Rüzgar Enerji Sanayi, Gemi İnşaat Sanayi ve Ağır Makine Sanayi için tek parçada 16 ton gri döküm, 20 ton sferodöküm büyük ve ağır parçalar, Otomotiv Sanayi için pres kalıpları ve 4000 mm çapa kadar Valf ve Pompa üretmektedir.

Detaylı Bilgi için: www.dirinlerdokum.com

Dirinler Turizm, Liman İşletmeciliği, Seyahat, İnşaat, Akaryakıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Dirinler Döküm tarafından 07.07.2010 tarihinde Levent Marina’yı da bünyesine alarak faaliyete başlamıştır. Dirinler Şirketler Grubu’na bağlı olarak işletim hakkı satın alınan Levent Marina, grubun en genç şirketidir. Levent Marina tesisleri; marina, liman, teknik hizmetler, akaryakıt ve güvenlik hizmetlerinin verilmesi ile birlikte alışveriş ve eğlence merkezi olarak da kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için www.leventmarina.com.tr internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.